E-mail: studio@for-best.cz Telefon: +420777 287 979

Kosmetická péče pro ženy i muže

Individuální přístup a kvalitní produkty pro váš typ pleti. Objednejte se na kosmetické ošetření online!

Přeměňte každý den na den plný krásy s naším kosmetickým ošetřením! ✨

Osobní péče na míru: V Studio For-best věříme, že každá pleť je jedinečná. Proto je naším závazkem poskytovat individuální péči, která je šitá na míru právě pro vaši pleť. Naše expertní analýza odhalí specifika vaší pleti a umožní nám nabídnout přesně to, co vaše pleť potřebuje.

Vyberte si ze široké nabídky kosmetických ošetření

Okolo očí    Obličeje    Diamantová mikrodermabraze    Chemický peeling    Rejuvenace a omlazení    Energy Live    O2 kyslíkové    Lifting    Pánská kosmetika

Exkluzivní péče pro všechny: Ať už hledáte omlazení, hydrataci nebo speciální péči, naše široká paleta služeb zahrnuje komplexní kosmetické procedury pro ženy i muže všech věkových kategorií. Profesionální ošetření s použitím hypoalergenní a přírodní kosmetiky zanechá vaši pleť svěží a zářivou.

Vaše cesta k dokonalé pleti: Užijte si relaxační rituál, který zahrnuje odlíčení, tonizaci, peeling a ultrazvukové čištění, které vaší pleti vrátí její přirozený lesk. Nechte se hýčkat naší masáží obličeje a pleťovými maskami, které jsou zárukou okamžitého pocitu regenerace.

Poradenství pro vaši domácí péči: Naše péče nekončí u dveří salonu. Poskytneme vám profesionální konzultace a doporučíme produkty, které můžete zakoupit přímo u nás, abyste si mohli dopřát luxusní péči i doma.

Kosmetika Praha 4 Kunratice

Omlaďte svou pleť

Ošetření silně koncentrovanou kosmetickou značkou

Pánské kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje,  maska, krém.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Natural Balance

Dodává pleti vitamíny, minerálni soli a okysličující aktivní látky získané z ovoce, bylin a květin.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, maska, sérum nebo koncentrat, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu - Primaluce Exforadiance

Exkluzivní synergie ovocných kyselin pomáhá intenzivně obnovovat pokožku a poskytuje jí mimořádný lesk, rovnoměrný, oživený a mladistvý vzhled.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, maska, sérum nebo koncentrat, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu - DE-OX C Evolution

Dvojitá ochrana před škodlivými vnějšími vlivy s nejvyspělejšími formami vitamínu C a víceúčelovými aktivními komplexy.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje,  maska, sérum nebo koncentrat, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu - AGE BEAUTY SECRET

Produkty s vysoce koncentrovaným přírodním kolagenem a kyselinou hyaluronovou pomahájí znovu obnovit kontury obličeje a krku, poskytují pleti mimořádný vyplňující účinek a silně jí revitalizují .

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje,  maska, sérum nebo koncentrat, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu - BIOLINE PURA+

Drahocenné rostlinné účinné látky s vyvažujícím a čisticím účinkem obsažené v této linii pečují o nečistou a mastnou pleť.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu - Aqua +

Ošetření s koncentríty kyseliny hyaluronové obnovují správnou úroveň hydratace pleti a dodávají jí lesk.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje,  maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Vyzkoušejte kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření okolo očí

Profesionální ošetření pleti s vysoce revitalizační, regenerační, oživující a hydratační silou aktivních látek a se silným botox–like efektem. Hodí se pro všechny typy pleti. Ideální je na tmavé kruhy pod očima, pro ošetření zralé pleti a pro redukci vrásek a příznaků stárnutí

cisteni_pleti

Výsledkem ošetření je:

 • minimalizace vrásek v oblasti očí,
 • posílení tkáně víček a dodání pružnosti
 • jas a energie očí

Postup: povrchní čištění pleti, úprava obočí, liftingová masáž okolo očí, aplikace bioaktivních látek Alissa Beauté, poté maska okolo očí se silným botox–like efektem, zpevňující Lift krém okolo očí

Omlaďte okolí očí

Kosmetické jasmínové ošetření obličeje 

Toužíte po něčem výjimečném? Pociťte se jako bohyně s luxusem jasmínového ošetření obličeje.

Luxusní jasmínové ošetření obličeje a luxusní péče, jejímž základem je BIO olej získaný z květů výjimečného druhu jasmínu.

Beauty spa woman with perfect skin

Kosmetické ošetřené obsahuje:

 • důkladné odlíčení pleti
 • tonizace pleti
 • akupresurní masáž obličeje, šíje a dekoltu s pravým jasmínovým olejem. Při této masáži se probudí Vaše smysly, vnitřní jemná ženská energie

Pravý Jasmínový olej má skvělé účinky, protože napomáhá hojení a posiluje vlastní obranyschopnost pleti, desinfikuje a zabraňuje infekcím. Jasmín povzbuzuje smysly, posiluje sebevědomí a zlepšuje náladu.

 • speciální maska zanechává pleť mladší, pevnější a zářivejší
 • zelený jasmínový čaj u masky, který má antiseptické a antioxidační vlastnosti
 • nanesení krému působí jako výživný film

Ošetření účinně zmenšuje vrásky na čele, rtech a očních partiích.

Omlaďte svůj obličej

Kosmetické ošetření diamantovou mikrodermabrazi

Diamantová mikrodermabraze je velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.
Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně ke tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky.

Proč je diamantová mikrodermabraze tak oblíbená?

Mikrodermabraze Praha

 • výsledek je ihned viditelný
 • získáte svěží a zdravý vzhled
 • vaše pokožka bude hebká i pružná
 • ošetření je velmi příjemné, a tak můžete relaxovat

Účinek je viditelný již po prvním ošetření ale pro dosažení požadovaného efektu je nutné ho 3-5x opakovat. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být pauza 7 až 10 dní

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, čištění diamantovou mikrodermabraze, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikace  bioaktivních látek (kyseliny hyaluronové, která se používá při redukci vrásek), maska, sérum, krém.  Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Získejte hebkou a pružnou pokožku

Kosmetické ošetření chemický peeling

osetreni_whitening-2

Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Pro dosažení požadovaného efektu je nutné opakovat 5-8x. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být pauza 7 až 10 dní

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, aplikace chemického peelingu, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, sérum, krém

Odstraňte akné

Kosmetické ošetření rejuvenace a omlazení

osetreni_dna

Zcela jedinečné ošetření s revitalizačním účinkem, které napomáhá k celkovému omlazení pleti a zjemnění hloubky vrásek. Stárnoucí pokožka ztrácí pružnost, pevnost a začínají se tvořit drobné vrásky, které se postupně prohlubují. Tyto změny jsou způsobeny snižující se funkcí kožní vazivové tkáně. Kosmetické ošetření rejuvenace a omlazení  umožňuje redukovat a zpomalovat proces stárnutí pleti, zlepšit kvalitu pleti i její vzhled.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí,  tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikace  bioaktivních látek, maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Omlaďte svou pleť

Kosmetické ošetření Lifting de Lux

LIFT AGE De LUX vyhladí a vypne vrásky. Pleť zanechá hebkou, vypnutou a prozářenou. Je vhodné na pleť povadající, se známkami stárnutí a s tvorbou vrásek.  Kosmetika Alissa Beaute  nabízí speciální ošetření, které nastartuje rozjasnění pleti, dodá ženám sebevědomí a pomůže rychleji problém odstranit. Díky ošetření dochází k liftingovému efektu a pleť se pak stává hladší, vypjatější, navracejí se kontury tváře, zlepšuje se povrchová textura, nerovnosti, rozšířené póry a jemné vrásky. Ošetření je alternativa botoxu.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikace bioaktivních látek, maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

lifting_de_lux

Omlaďte svou pleť s Lifting de Lux

Kosmetické ošetření ENERGY LIFE

Vdechněte pleti nový život

Již tisíce let lidstvo využívá jedinečného přírodního zdroje, který nám dodává energii a pomáhá k „dlouhověkosti“. Tímto zdrojem je ženšen. Ženšen ze Sibiře obsažený v tomto ošetření dodává pleti všechny potřebné vitamíny, minerály a proteiny, a především energii. Celkově pleť vypíná a vyhlazuje vrásky, a to i za přispění kyseliny hyaluronové, exotické rostliny Tamarindus a vodního melounu.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikace bioaktivních látek, maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

energy_life

Omlaďte svou pleť s ženšenem

Kosmetické ošetření O2 kyslíkové

O2 INTENSE – REVITALIZAČNÍ SÍLA KYSLÍKU – kompletní péče o pleť s unikátní formulí „kyslíku“ vyvinuta podle nejnovějších vědeckých výzkumů a s využitím přírodních aktivních látek. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a každé buňky lidského těla – včetně pleti. Kyslík zlepšuje kvalitu buňky, napomáhá celkové svěžesti.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace pleti, úprava obočí, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikace bioaktivních látek, maska, sérum, krém. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Omlaďte svou pleť kyslíkem

Pánské kosmetické ošetření

francouzska_akupres_masaz

Ošetření pro muže jakéhokoliv věku.

PÁNSKÁ PLEŤ SI TAKÉ ZASLOUŽÍ PÉČI!

Právě mužům nabízíme speciální řadu pro potřeby pánské pleti. Řada obsahuje minerály a vitamíny, které dovedou zklidnit pokožku a zároveň zvyšují hydrataci a regeneraci pleti. V současné době pánská pleť potřebuje péči a ochranu.

Postup: povrchové čištění pleti, tonizace, úprava obočí dle potřeby, peeling, změkčení pleti maskou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, dle potřeby ruční dočištění, masáž obličeje, dekoltu a šíje, maska na oči, maska, na závěr krém.

Hloubkové čištění pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro všechny typy pleti

Ultrazvuková špachtle dnes patří mezi základní přístrojové vybavení kosmetických salónů a je výrazným pomocníkem v péči o pleť, které ocení klienti již při prvním ošetření a doslova si jej zamilují! Ultrazvuková špachtle se stává standardem při pravidelné péči o pleť ženy i muže.

Očekáváné efekty po ošetření ultrazvukovou špachtlí:

 • postupně zlepšující se kvalita pleti
 • vyčištěná pleť do hloubky včetně černých teček
 • aktivuje metabolismus pleti
 • reguluje množství mazotoku
 • hydratuje pleť, zlepšuje mikrocirkulaci a odstraňuje pocit napětí v pokožce
 • zlepšení pružnosti pleti
 • hluboká hydratace tkání
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti
 • aktivace buněčné obnovy pleti
 • pasivní gymnastika – elektrolifting
 • stimulace kolagenových vláken

panske_osetreni

Kontraindikace: kardiostimulátor, implantovaná elektronická zařízení, rakovina, nakažlivé nebo přenosné choroby, epilepsie, otevřené rány, horečka nebo zánětlivá onemocnění (opar)

Postup: povrchové čištění pleti, úprava obočí, peeling, tonizace pleti, exfoliační maska (změkčení pokožky pro lepší vyčištění), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace bioaktivních látek, čistící maska na obličej, dekolt a šíje, závěrečný krém dle typu pleti. Maska okolí očí (oživení, hydratace a cílená regenerace pro okolí očí) jako dárek.

Vyčistěte svou pleť pomocí ultrazvuku

Barvení řas a obočí

Řasy se barví většinou černou barvou, ale i dle přání klientky. Trvá 15 – 20 min., je vhodné přijít na službu odlíčená, vše se podstatně urychlí, ale dá se odlíčit i v salonu. Potom služba trvá 20 min. Efekt vydrží cca. 4 týdny. Většinou je to individuální.

Obočí se může barvit pouze na chloupky nebo se může probarvit až na pokožku, vše záleží na přání klientky. Barva se volí tak, aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky. Barvení obočí trvá od 3 do 10 min. dle požadovaného efektu.

Kontraindikace: poranění v oblasti očí, zánětlivé onemocnění očí, nevhodné pro lidi s alergií na barvu, kontaktní čočky je vždy nutno vyndat před barvením

Ošetření se může provádět samostatně nebo v rámci kosmetického ošetření.

Omlaďte svou pleť s ženšenem

Lifting  řas - okouzlující trvalé řasy

Buďte vždy krásná ihned po probuzení i bez ranního líčení. Natočené řasy opticky zvětší oči, prohloubí váš pohled a svůdně se prolnou do oblouku. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Váš pohled bude svůdný a v podobě, kterou vytvoříme, Vám vydrží až dva měsíce.

Okouzlete řasami

Permanentní řasy

Lifting prodlužování řas Praha 4 Kunratice

Ráno stáváte již “nalíčená”, kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat aktivitám jako je sport, sauna, bez obav z kruhů pod očima. Permanentní řasy jsou vhodné pro každodenní nošení, ale i pro mimořádné příležitosti. Aplikují se metodou “řasa na řasu” (jednotlivě, ne v trsech). Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní a již víc se nemusíte líčit!

Lifting prodlužování řas Praha 4 Kunratice

Prodloužené řasy, vydrží dva až pět týdnů. Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží stejně dlouho, jako přírodní řasy. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné. Prodloužené řasy mají trvanlivost v závislosti i na přirozeném cyklu růstu řas.

Prodlužte si své řasy

Ceník kosmetických služeb

Ošetření očního okolí (45 min) 1555,-
Ošetření ZADÁ STOP Akne (45 min) 1977,-
Dětské ošetření  Akne Stop (30 min) 949,-

Ošetření kosmetikou Alissa Beaute

Kosmetické ošetření Diamantová mikrodermabraze (60 min) 1877,-
Kosmetické ošetření obličeje Whitening (chemický peeling) (60 min) 1998,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu BioChemicky peeling (60 min) 2277,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Rejuvenace a omlazení (60 min) 1755,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Lifting de Lux (60 min) 1755,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Delikate (60 min) 1877,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Platinum (60 min) 1755,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu Vitality (60 min) 1755,-

Ošetření s silně koncentrovanou kosmetickou značkou

Pánské kosmetické ošetření obličeje (45 min) 1855,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Natural Balance
Dodává pleti vitamíny, minerálni soli a okysličující aktivní látky získané z ovoce, bylin a květin (60 min)
1977,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Primaluce Exforadiance
Exkluzivní synergie ovocných kyselin pomáhá intenzivně obnovovat pokožku a poskytuje jí mimořádný lesk, rovnoměrný, oživený
a mladistvý vzhled (75 min)
2277,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – DE-OX C Evolution
Dvojitá ochrana před škodlivými vnějšími vlivy s nejvyspělejšími formami vitamínu C a víceúčelovými aktivními komplexy (60 min)
2277,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Age Beauty Secret
Produkty s vysoce koncentrovaným přírodním kolagenem a kyselinou hyaluronovou pomahájí znovu obnovit kontury obličeje a krku, poskytují pleti mimořádný vyplňující účinek a silně jí revitalizují (90 min)
2555,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – PURA+
Drahocenné rostlinné účinné látky s vyvažujícím a čisticím účinkem obsažené v této linii pečují o nečistou a mastnou pleť (60 min)
1977,-
Kosmetické ošetření obličeje, šíje a dekoltu – Aqua+
Ošetření s koncentríty kyseliny hyaluronové obnovují správnou úroveň hydratace pleti a dodávají jí lesk (60 min)
1977,-

Obočí a řasy

Tvarování obočí (10 min) 249,-
Barvení obočí (10 min) 298,-
Barvení řas (10 min) 298,-
Barvení obočí a řas (15 min) 548,-
Lifting řas (45 min) 1389,-
Prodlužování řas metodou řasa na řasu (75 min) 1348,-
Prodlužování řas 2D, 3D, 5D (90 min) 1445,-
Doplňování prodloužených řas (75-90 min) od 885,-

Líčení

Denní líčení 855,-
Večerní líčení 1389,-
Zkouška svatebního líčení 1789,-
Svatební líčení 1855,-

Studio For Best

Chemická 954, Praha 4 - Kunratice

Telefon: +420 777 287 979

E-mail: studio@for-best.cz

Otevírací doba

Na objednání

Pondělí - pátek:
od 09:00 do 20:00

Buďte s námi i online

Facebook Instagram YouTube TikTok

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Proč si vybrat studio For Best

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

15 let
praxe

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Kvalitní
služby

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Profesionální
péče

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Individuální
přístup

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Snadné
parkování

Naplánujte si k nám cestu!

Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice

Těšíme se na Vás na adrese Chemická 954/1, Praha 4 - Kunratice (kolej Otava, vchod od koleje Vltava).

Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice
Google Maps
Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice
Mapy Seznam