E-mail: studio@for-best.cz Telefon: +420777 287 979

Depilace

Hladká pokožka bez chloupků na delší dobu. Objednejte se na depilaci online!

Depilace cukrovou pastou

Objevte kouzlo hladké pokožky s Alissa Beaute cukrovou pastou – přírodní cestou k dokonalosti.  Naše Alissa Beaute cukrová pasta je synonymem pro šetrnost a účinnost. Je vyrobena z 100% přírodních surovin, bez přidání chemických látek, barviv nebo parfémů, což minimalizuje riziko alergických reakcí. Tato luxusní směs, inspirovaná starověkými recepty z Blízkého východu, je bohatá na cukr, vodu, citronovou šťávu a olivový olej, který pokožku zanechává neuvěřitelně jemnou a hydratovanou.

Inovativní aplikace ve směru růstu chloupků zajišťuje, že odstranění chloupků je méně bolestivé a výsledek trvá déle. Naše metoda je šetrná i k nejcitlivějším oblastem, jako jsou obličej, třísla nebo podpaží, a zanechává pokožku bez zarudnutí. Navíc, díky tomu, že cukrová pasta odstraňuje pouze odumřelé kožní buňky, působí jako jemný peeling.

Depilace cukrovou pastou Praha 4 Kunratice

Problémy se zarůstáním chloupků nebo citlivou pokožku? Cukrová depilace je pro vás ideální řešení. Je vhodná i pro těhotné ženy a díky jemnému složení je vhodná i pro mladé dívky, které chtějí předejít tvorbě silných chloupků.

Flexibilní a dlouhotrvající výsledky – užijte si hladkou pokožku až dva týdny a při pravidelném používání se můžete těšit na jemnější a řidší chloupky. Navštivte nás znovu po měsíci a udržujte svou pokožku v perfektním stavu.

Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ať už si přejete úplnou hladkost nebo zachování určitého vzoru, naše cukrová pasta je dostatečně jemná, aby respektovala vaše přání.

Připojte se k našim spokojeným klientům a zažijte pocit pravé hladkosti s Alissa Beaute cukrovou pastou. Vaše pokožka si zaslouží tu nejlepší péči – přirozeně, šetrně a efektivně.

Mám zájem o depilaci cukrovou pastou

Depilace teplým voskem

Prožijte revoluci v péči o tělo s naší depilací teplým voskem – cesta k dokonalé hladkosti.

S naší metodou depilace teplým voskem se můžete těšit na dlouhotrvající hladkost a hebkost pokožky. V závislosti na typu vaší kůže může být pokožka hladká až 3 – 4 týdny, což je podstatně déle než u běžného holení. Naše technika zajišťuje úplné odstranění chloupků včetně kořínků, což znamená, že se můžete těšit na delší období bez nežádoucích chloupků.

Pro optimální výsledky doporučujeme nechat chloupky narůst na délku přibližně 5 milimetrů. Před samotnou depilací je důležité, aby byla pokožka čistá a suchá, bez použití jakýchkoli kosmetických přípravků, které by mohly proces komplikovat. Dále je nutné vyhnout se depilaci na místech s otevřenými ranami, ekzémy nebo jinými kožními problémy.

Po depilaci je důležité dodržovat správnou péči, aby se předešlo zarůstání chloupků. Pokud se objeví malé červené hrbolky, je to signál, že je čas na následnou péči. Tyto hrbolky, způsobené růstem chloupků pod starými kožními buňkami, lze efektivně řešit pravidelným používáním peelingového krému jednou nebo dvakrát týdně.

Přijďte a zažijte pocit dokonale hladké pokožky, který vám naše depilace teplým voskem může nabídnout. Nechte se hýčkat a užijte si pocit luxusu s dlouhotrvajícími výsledky.

Mám zájem o depilaci teplým voskem

Brazilská depilace

Objevte kouzlo brazilské depilace! 

Brazilská depilace je revolučním trendem v oblasti péče o tělo. Tento precizní způsob odstraňování chloupků se zaměřuje na intimní partie – konkrétně na oblast bikin, zadečku a spodní části. Na rozdíl od běžného holení, které vás už za pár dní obtěžuje nepříjemným strništěm, vám brazilská depilace poskytne hladkost na celý měsíc.

Proč zvolit brazilskou depilaci?

Brazilská depilace není jen otázkou estetiky; nabízí i významné hygienické výhody. Mnoho žen se po absolvování této procedury cítí sebevědomější, sexy a zaznamenávají zlepšení ve svém sexuálním životě.

Vyplatí se brazilská depilace?

Unavuje vás neustálé holení? Vyzkoušejte brazilskou depilaci! Tato metoda účinně a dlouhodobě odstraní všechny nežádoucí chloupky. Stačí jen překonat počáteční obavy a objednat se!

Výhody a nevýhody

Nevýhoda: Strach z bolesti. Při první návštěvě může být procedura nepříjemná, ale s každou další návštěvou se bolestivost snižuje.

Výhoda: Dlouhodobý efekt. Po pravidelných návštěvách se růst chloupků výrazně zpomalí. Místo každodenního holení stačí zajít přibližně jednou za tři týdny ke kosmetičce, což vám ušetří čas i starosti.

Tipy před první návštěvou

Při první návštěvě by měly mít chloupky délku 0,5 až 0,8 cm. Kratší chloupky se nemusí podařit úplně odstranit, příliš dlouhé se zase zamotávají.

Připravte se na nový pocit sebevědomí a pohodlí

Brazilská depilace je investicí do vašeho pohodlí a sebevědomí. Zkuste ji a užijte si hladkou a sebevědomou pokožku, která vydrží.

Mám zájem o brazilskou depilaci

Ceník depilací

Depilace cukrovou pastou – dámský ceník

Obočí 298,-
Horní ret 198,-
Brada 249,-
Tváře 298,-
Podpaží 289,-
Ruce po lokty včetně prstů 398,-
Celé ruce bez prstů 459,-
Celé ruce včetně prstů 489,-
Prsty u rukou 155,-
Břicho celé 359,-
Pruh na břiše 255,-
Záda-ledviny 359,-
Stehna bez třísel 489,-
Lýtka včetně kolen 499,-
Cele nohy 889,-
Prsty u nohou 149,-
Brazilská depilace 989,-
Třísla 549,-

Depilace cukrovou pastou – pánský ceník

Obočí modelace 189,-
Podpaží 249,-
Krk 299,-
Celé ruce 530,-
Hrudník 399,-
Břicho 419,-
Hrudník a břicho 769,-
Záda celá 849,-
Záda dolní část 459,-
Záda horní část 499,-
Nohy celé včetně prstů 1198,-

Depilace voskem – dámský ceník

Brada 155,-
Podpaží 239,-
Ruce po loket včetně prstů 359,-
Záda-ledviny 299,-
Lýtka včetně kolena + prsty 445,-
Nohy celé s prsty 699,-

Depilace voskem – pánský ceník

Podpaží 250,-
Ramena 259,-
Ramena po lopatky 398,-
Ruce po loket včetně prstů 399,-
Hrudník a břicho 659,-
Záda celá 748,-
Nohy celé 1098,-

Studio For Best

Chemická 954, Praha 4 - Kunratice

Telefon: +420 777 287 979

E-mail: studio@for-best.cz

Otevírací doba

Na objednání

Pondělí - pátek:
od 09:00 do 20:00

Buďte s námi i online

Facebook Instagram YouTube TikTok

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »

Proč si vybrat studio For Best

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

15 let
praxe

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Kvalitní
služby

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Profesionální
péče

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Individuální
přístup

Kosmetické a estetické studio For Best Praha 4 Kunratice

Snadné
parkování

Naplánujte si k nám cestu!

Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice

Těšíme se na Vás na adrese Chemická 954/1, Praha 4 - Kunratice (kolej Otava, vchod od koleje Vltava).

Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice
Google Maps
Kosmetické Studio For Best Braha 4 Kunratice
Mapy Seznam